Lt En
Pradžia E- vaistinė

Apie mus

UAB „Ramunėlės vaistinė” vaistinėse dirba ilgametę patirtį sukaupę vaistininkai, kurių veiklos samprata atitinka tradicinių vaistinių misiją – profesionaliai konsultuoti, patarti ir padėti. Savo klientams mūsų vaistininkai siūlo patikimus, aukščiausios kokybės, kruopščiai atrinktus vaistus, medicininės ir higieninės paskirties produktus bei gamybinius vaistus.

UAB „Ramunėlės vaistinė“ vaistinių tinklą valdo viena didžiausių tarptautinių farmacijos kompanijų Lietuvoje UAB „Armila“Daugiau nei 20 metų sėkmingai veikianti vaistinė iš šeimos verslo išaugo į 26 vaistinių tinklą ir kartu su UAB „Armila” įsiliejo į didžiausią pasaulyje farmacijos didmeninės ir mažmeninės prekybos įmonę Alliance Healthcare. 2021 m. kartu su UAB Armila tapo JAV vaistų didmeninės prekybos įmonės „AmerisourceBergen“ dalimi.

Mūsų veiklos ir asortimento išskirtinumą lėmė įdiegti darbo kokybės principai, perimama dešimtmečiais kaupta tarptautinių farmacijos lyderių patirtis bei puoselėjami natūralūs gydymo metodai, sveikatos ir geros savijautos išsaugojimo priemonės. Tikime, kad profesionalus klientų aptarnavimas ir nuoširdus personalo dėmesys – mūsų sėkmės variklis, todėl stengiamės nuolat tobulėti ir užtikrinti aukščiausios kokybės klientų konsultacijas.

 

 

Lt En